BAL KARNAWAŁOWY 2014

Drodzy,

dobrą tradycją naszego środowiska staje się bal karnawałowy, zainicjowany swego czasu przez Magdę i Maćka Wiśniewskich.
To świetna okazja do dobrej zabawy, ale także do zacieśnienia  relacji między nami!
Poniżej nasza tegoroczna propozycja:

Bal karnawałowy odbędzie się 25 stycznia 2013. Będziemy ponownie bawić się w gościnnych progach Domu Bankietowego w Pruszkowie przy ul. Obrońców Pokoju. Zabawa potrwa od godziny 20.00 do 3.00 rano. Liczba miejsc jest ograniczona pojemnością sali.

Naszym wodzirejem będzie, znany z poprzedniego balu, pan Piotr Folwarski, a zabawę uświetni zespół Verus przez niego prowadzony.
Koszt balu wynosi 280pln za parę. Cena obejmuje koszty wynajmu  lokalu i materiałów do dekoracji sali, wodzireja i orkiestrę, menu z daniami gorącymi i zakąskami (w tym roku popracujemy nad poprawą tego elementu), napoje zimne bezalkoholowe, kawę i herbatę oraz ciasta i owoce.  Alkoholu nie wliczamy w cenę, ze wględu na dużą ilość rodzin z niego nie korzystających. Jednak każdy, kto chciałby uświetnić tę okazję lampką dobrego trunku, może go przynieść w ilości i rodzaju zgodnym ze swoimi preferencjami i możliwościami.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc i dużą ilością chętnych, w tym roku prosimy, aby jednocześnie z deklaracją chęci uczestnictwa w balu wpłacać zaliczkę w wysokości 100 zł na wskazane poniżej konto. Bardzo prosimy o zgłoszenia do końca października.
Kontakt: Monika  Świderska: monika@csd.pl lub Agnieszka Wdówik wdowik@post.pl

Bardzo liczymy na wspólną zabawę nas wszystkich. Zachęcamy też do zapraszania rodzin, które jeszcze nie są w projekcie, ale się nim interesują i są nam życzliwe.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Paweł i Agnieszka Wdówikowie
Grzegorz i Monika Świderscy

Konto do wpłat:
Paweł Wdówik 48 1140 2004 0000 3402 4162 9310