Jasełka Promieni 2015

jaselka ost

Po Jasełkach

Galerie zdjęć:

zdjęcia Idy Zajbert

zdjęcia Piotra Wąsiewicza

Spotkanie w Mateczniku już za nami. Wspaniale było współdziałać przy organizacji i wspaniale świętować na scenie i przy wspólnym stole.
Występy szkoły i przedszkola na scenie jak zawsze – śliczne.
Ale w ogole było tego dnia serdecznie, bez nadęcia, nie za długo, a na stołach bogato od zakąsek i… czysto, dzięki dyżurom mam.
Pewnie są rzeczy do poprawy, przekazujcie proszę wszystkie uwagi i sugestie, ktore usprawnią przyszłoroczoną imprezę: stowarzyszenie@nafali.org.pl

grudzień 2014

Drogie Rodziny Promieniowe!

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia rozpoczęły się na dobre, przepiękne wieńce powstały, Orszak Trzech Króli się szykuje, czas też przygotować nasze Jasełka i kolędowanie – czyli coroczne Bożonarodzeniowe spotkanie Promieniowych rodzin.

Jak co roku, wspólne świętowanie połączone będzie z dniem Babci i Dziadka. Odbędzie się w dniu 10 stycznia 2015 roku od godziny 9.30 na terenie Matecznika Mazowsza przy ul. Świerkowej 2 w Otrębusach.
Przybądźmy do Matecznika nieco wcześniej: już o 9.00 – próba dla uczennic, a o 9.30 – próba przedszkolaków.
Program
9.30 Wykład dla dziadków – po raz pierwszy! – „NIEZASTĄPIENI, czyli o roli dziadków w wychowaniu wnucząt” wygłosi naszym Gościom p. Teresa Szpunar (w tym czasie trwa na głównej scenie próba przedszkolaków)
10.00 – przedstawienia przygotowane przez poszczególne grupy przedszkolne i szkolne, Rodzinne kolędowanie oraz wspólne ucztowanie.
Wspólny Stół
Tradycyjnie prosimy o przyniesienie przekąsek, pokrojonych i łatwych w konsumpcji: ,,do ręki” na wspólny stół w ilości ,,dla swojej rodziny i Gości”.
Foto i video
Jasełka będą nagrywane i fotografowane przez wybrane osoby – chcemy w ten sposób uwiecznić występy i jednocześnie zadbać o widoczność sceny.
Dla wszystkich
Takie wspaniałe wydarzenie najlepiej przeżyć w jak najszerszym gronie; Jasełka mają formułę otwartą – każdy może przyjść, posłuchać i dołączyć do śpiewu. Zaprośmy znajomych do wspólnego świętowania.

W trakcie występów najmłodsze dzieci będą miały możliwość odpocząć w oddzielnej sali.

Więcej informacji u ROKów.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu rodziców koordynujących przygotowania
Joanna Croisier