Święto Promieni 2013

15 czerwca 2013- CAŁODNIOWY PLENEROWY PIKNIK RODZINNY.

SPĘDŹMY TEN DZIEŃ RAZEM, W GRONIE

NASZYCH RODZIN I PRZYJACIÓŁ

O godz. 10.00 Msza Święta w kościele p.w. Św. Klemensa w Nadarzynie. Potem przenosimy się na teren Promieni, a tam mnóstwo atrakcji i zabaw na świeżym powietrzu

Jak chcielibyście ze swoją rodziną spędzić to całodniowe wydarzenie? Zachęcamy do włączenia się w przygotowania. W planach są: wspólny stół, rozgrywki rodzinne, kąciki tematyczne i inne.

WSPÓLNY STÓŁ
Tradycją Święta Promieni jest wspólny stół – poczęstunek, na który składają się sałatki, ciasta, napoje, kawa, herbata – wszystko, co może sprawić, że w czasie pikniku będziemy się razem dobrze czuli.
Prosimy o przyniesienie ze sobą prowiantu w ilości odpowiadającej potrzebom rodziny, w formie gotowej do podania. Koordynatorką „wspólnego stołu” jest Iwona Urniaż, kontakt: iwona@urniaz.pl

KOC I PARASOL NA PROMIENIOWY PIKNIK
Na Święto Promieni przewidywana jest ładna pogoda – na razie trudno w to uwierzyć :) Ale ponieważ takie są prognozy a dzień będzie wypełniony występami dzieci i aktywnościami sportowo-rekreacyjnymi warto zabrać ze sobą koc i parasol ogrodowy chroniący od słońca. Podczas  całodziennego pikniku na pewno przyda się wszystkim chwila wytchnienia.

KONKURS KULINARNY

Hasłem przewodnim tegorocznego konkursu jest: „LETNIO, LEKKO, KOLOROWO”.
Do konkursu zgłaszamy potrawy w dwóch kategoriach: „na słodko” lub „na słono”.
Koordynatorką Konkursu jest Renata Mąka renata@maka.cc tel. 608 814 321.

Zapraszamy do udziału w konkursie! Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Regulamin_Konkursu_Kulinarnego. 2013