Święto Promieni 2014

Drodzy Rodzice,

Święto Promieni już w najbliższą sobotę 14 czerwca 2014 roku. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnego bycia razem i świętowania.
Potraktujmy ten czas przede wszystkim jako okazję do spokojnych rodzinnych rozmów, bez korytarzowego pośpiechu :) Atrakcje proponowane w ramach pikniku są nieodzownym elementem, pomocnym w zagospodarowaniu energii naszych pociech, które w imponującej liczbie spotkają się na promieniowym placu.

Poniżej kilka ważnych informacji dotyczących tego wydarzenia.

Pozdrawiamy w imieniu zespołu koordynującego przygotowania
Jola Buczek i Kasia Goljanek

PLAN DNIA
Msza Święta w kościele w Nadarzynie o godz. 10.00
Występy Uczennic i Przedszkolaków
Zakończenie roku przedszkolnego
Rodzinny piknik a na nim:
- atrakcje dla najmłodszych: Szpital Pluszowego Misia, Bańki, mini – warsztaty ozdób z gumek, zabawy harcersko-sportowe
- boiska i sprzęt sportowy do gier zespołowych
- rodzinne zdjęcia w ramach tradycyjnej akcji „Album Rodzinny”
- wspólny stół
- catering

WSPÓLNY STÓŁ
Tradycją Święta Promieni jest wspólny stół –- poczęstunek, na który składają się sałatki, ciasta, napoje, kawa, herbata – wszystko, co może sprawić, że w czasie pikniku będziemy się razem dobrze czuli.
Prosimy przyniesienie ze sobą prowiantu w ilości odpowiadającej potrzebom rodziny, w formie gotowej do podania, względnie odpornego na wysoką temperaturę. Koordynatorką wspólnego stołu jest Kinga Zborowska.

CO WARTO ZABRAĆ ZE SOBĄ
Oprócz prowiantu na wspólny stół warto zabrać gotówkę na catering oraz zabawkę – potencjalnego pacjenta Szpitala Pluszowego Misia. Podczas całodziennego pikniku, wypełnionego występami dzieci i aktywnościami sportowo-rekreacyjnymi na pewno przyda się wszystkim chwila wytchnienia. Warto więc zabrać ze sobą koc i parasol ogrodowy chroniący od słońca.

WSZYSCY OGLĄDAMY WYSTĘPY
W czasie świętowania dzieci pozostają pod opieką nas, rodziców. Warto porozmawiać z nimi i zachęcić je do cierpliwego oglądania występów na scenie, z szacunku wobec nauczycieli i dzieci występujących. W czasie tej jednej godziny wspierajmy nasze pociechy własną odpowiednią postawą :)

OSTATNIE PRZYGOTOWANIA
Prosimy także o zgłaszanie się do poszczególnych zadań (listy wywieszone są na korytarzu przy sekretariacie). To jest Święto nas wszystkich, zatem każdy ma szansę i przywilej, by mieć choć drobny udział w tym przedsięwzięciu. Podobnie jak dzieci starają się jak najlepiej wypaść na występach, tak i my dajmy z siebie maksimum zaangażowania, zarówno w przygotowaniach jak i w trakcie święta.