„OJCOWIE NA START” – o rejestracji udziału w wyścigu i nie tylko

1507953_616297048462401_2135418372_nPrzygotowania, treningi, organizacja imprezy mają się ku końcowi. Jutro czeka nas wspaniała rodzinna przygoda! Puchary i nagrody to tylko dodatki do przeżyć, które jutro staną się udziałem naszych rodzin. Po zeszłorocznych doświadczeniach nie przeszkodzi nam żadna aura :)
Przypominamy o możliwości rejestracji na wyścig jeszcze dzisiaj na stronie http://ojcowienastart.pl/ zakładka „Zgłoś się online”
Zachęcamy wszystkie startujące rodziny, żeby skorzystały z tej możliwości! Jako współgospodarze imprezy możemy dzięki temu zadbać, by razem z Gośćmi z zewnątrz odbierać w sobotę pakiety spokojnie, bez niepotrzebnego tłoku.
Przypominamy o zabraniu rowerów :) , kasków, kompletnego ubrania na zmianę (z bielizną, skarpetkami, obuwiem dla siebie i pociech), wody oraz gotówki na wpisowe (10 zł od rodziny) i obiad (w menu m. in. 5zł zestaw z kiełbasą, szaszłyk dziecięcy – 1zł).
Wszystkie szczegóły: plan przebiegu imprezy, trasa, regulamin wyścigu są na bieżąco aktualizowane na witrynie http://ojcowienastart.pl/ i na https://www.facebook.com/OjcowieNaStart
Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w prace ekipy, która będzie na stadionie w Nadarzynie w piątkowy wieczór do 20.00 i w sobotę od 7.30. Każde ręce się przydadzą!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.