BIEGI

Start w XII Biegu Pułaskiego

018W ostatnią niedziele dwie rodziny ze Stowarzyszenia wzięly udzial w XIII biegu Pułakiego w Warce. Oprocz dużej dawki dobrej zabawy było tez wiele atrakcji zarowno dla dzieci jak i dorosłych.
Zapraszamy do kolejnych wspólnych startów.

 

Kontakt: Kasia i Krzysztof Jasińscy

009

BIEGI JESIENNE 2014

Wśród rodziców naszych szkół są chętni, by wspólnie wystartować w jesiennych biegach: 19 października w Warce jest Bieg Pulaskiego na 10 km i będą też biegi towarzyszące, czyli biegi dzieci. Koszt za Bieg na 10 km 30 zł do 14 października.
Link do wydarzenia: http://fryc97.wix.com/warkabiega#

Jest też Bieg Niepodleglości w Warszawie na 11 listopa (lista się powoli wyczerpuje).
W tym biegu jest też sekcja Nordic Walking ok 6,5 km. Oplata za bieg to 50 zl do 4 listopada a potem 60 zł. Link do wydarzenia: http://aktywnawarszawa.waw.pl/bieg-niepodleglosci
Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z Kasią i Krzysztofem Jasińskimi 693909428 lub 693479227.

PÓŁMARATON

Młochów, 20 kwietnia 2014 r

Z dumą informujemy, że zawody Cross Półmaraton Nadarzyn Młochów, na dystansie 21 km zostały zakończone pełnym sukcesem. Nasza drużyna odniosła wielki bo 21 kilometrowy sukces biegnąc w koszulkach Stowarzyszenia Na Fali oraz promując nasze Szkoły Azymut i Promienie a także Przedszkole.

„Ból trwa chwilę, duma trwa wiecznie” – koło tego hasła zawodnicy drużyny Stowarzyszenia Na Fali wykonali parę ładnych pętli po 4 km każda…. Było wszystko: i las, i piękny park, i przeprawa przez błoto, przeskoki nad leśnymi strumieniami, i wspaniała walka ze zmęczeniem, znużeniem .
Szczególne wyrazy uznania dla tych z drużyny, którzy biegli pierwszy raz i pociągnęli niesamowity czas i tempo.  Duże podziękowania należą się naszym Rodzinom; cieszył widok  Cudownych Żon oraz wspaniałych dzieci (cieszymy się szczególnie, że byli z nami Adaś i Anielka oraz ich rodzice Agnieszka i Kamil; Tata pokonał trudny bieg zaś Mama dopingowała na mecie).

Zimowe treningi zaowocowały półmaratońskim dystansem w wiosennej aurze, ojcowie kolejny raz stanęli w szrankach i zwyciężyli – to nie były żarty, to było 21 kilometrów crossu J.

Alleluja!

 

2. To już w najbliższą sobotę o 9:00 wystartujemy grupą 7 biegaczy w półmaratonie w malowniczym parku przy pałacu w Młochowie przemierzając alejki parkowe oraz pobliskie drogi i bezdroża Lasów Młochowskich. Cross Maraton Nadarzyn jest okazją do zmierzenia się w akcji sportowej z własną wytrzymałością i odpornością na nudę (cóż można wielkiego robić przez 21 km biegu?… z pewnych źródeł wiemy o pewnych sposobach wspomagających walkę i pokonujących nudę) ale przede wszystkim okazją do zaprezentowania idei naszego Stowarzyszenia. Pobiegniemy w koszulkach informacyjnych z przesłaniem. Bądźcie z nami gdyż biegniemy dla Was… (mile widziani kibice zwłaszcza na mecie ;-) bardzo mile widziani ludzie z aparatami – nie tlenowymi – fotograficznymi. Mamy nadzieję na udane zawody!

 

1. Wszystkich biegaczy, i nie tylko (cóż to za zawody bez kibiców i transparentów Stowarzyszenia Na Fali) zapraszam do wzięcia udziału czynnego w proponowanych w pobliskim  Nadarzynie/Młochowie biegach. Czasu jest sporo (lecz nie za dużo) by się przygotować (start 9:00 20 kwietnia 2013) zaś rozpisane konkurencje pozostawiają szeroki wachlarz dla biegaczy różnych proweniencji i inklinacji….

Uwaga! Limit miejsc jest 200 na konkurencję,  z dzisiejszych wieści wiem, że już 1/4 limitu jest wyczerpana na maraton zaś na półmaraton wyczerpywać się będzie szybciej, więc musimy się wpisywać i zgłaszać czem prędzej, niczym w kolędzie pasterze. Czekam na deklaracje do 18 stycznia 2012 roku: chwieduk.tomasz@gmail.com. Docelowa konkurencja to półmaraton, ale jeśli ktoś zechce zmierzyć się z legendarnym dystansem …..

Gdyby ktoś z Was wpisał się sam proszę o info. Z obecnych sygnałów wynika, że jest już 3 zawodników do półmaratonu ze Stowarzyszenia Rodziców Na Fali. Wprawdzie w tym biegu nie ma klasyfikacji drużynowej ale gdy wbiegniemy wszyscy razem na linię mety….co to będzie za zdjęcie i wyczyn :-)

Ideą wzięcia udziału w zawodach jest: „Mamy dobry „Azymut” a wokół nas są jasne „Promienie” czyli  przybliżamy innym wiedzę o Naszych Szkołach”.

Osoba odpowiedzialna: Tomasz Chwieduk

Więcej informacji można wyczytać tu http://www.biegiemprzezpolske.pl/1.cross_maraton_nadarzyn.php